Jak výhodná umí být rychlá půjčka bez registru?

V dnešní době vůbec není složité dostat se do registru dlužníků. Naopak, mnohem složitější je se z něj zase dostat. V případě, že jste dlužníkem a jste v registru dlužníků uvedeni, na bankovní půjčku můžete rovnou zapomenout. Bance je jedno, z jakého důvodu jste v registru uvedeni, ať už kvůli jedné opožděné platbě za telefon, či z mnohem závažnějších důvodů nesplácení velkých závazků. Prostě když máte záznam v registru dlužníků, nepůjčí Vám.

V takovém případě ale může být řešením rychlá půjčka bez registru, což naše půjčka splňuje. Nenahlížíme do registru dlužníků, nezajímá nás, zda a kolik dlužíte, stačí nám pouze, abyste se ujistili, že naši půjčku budete v době jejího konce splatnosti schopni v celé výši a včas splatit.

Pokud požádáte o nebankovní půjčku bez registru online, vaši žádost obratem zhodnotíme a budeme vás kontaktovat. Domluvíme se na přesných podmínkách (výše půjčky, podmínky splácení a další) a peníze vám poskytneme již do 15 minut. Abychom vám půjčku schválili, budeme potřebovat pouze doložení vašeho příjmu za poslední tři měsíce. Společně ověříme údaje zadané v online žádosti, a poté můžete přistoupit k samotnému vyřízení nebankovní půjčky bez zástavy.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak ušetřit za plyn? Přinášíme několik zajímavých tipů

Rychlá půjčka před výplatou

V případě, že potřebujete rychle uhradit nějaké neočekávané náklady, už na účtu nemáte potřebné finance, ale víte, že se blíží termín výplaty a že zase peníze mít budete, takže víte, že půjčku jste schopni jednoznačně a brzy splatit, je ideálním řešením této situace tzv. půjčka před výplatou.

Oproti klasickým bankovním půjčkám je výhodná hlavně proto, že je rychlá – peníze v ruce můžete mít během hodiny. Stejně tak je výhodná, protože se nemusíte vůbec zabývat úrokovou sazbou – půjčku stejně splatíte z blížící se výplaty, takže na úrocích nezaplatíte skoro nic, navíc předčasné splacení naší půjčky je zdarma. Další výhodou půjčky před výplatou je také to, že ji může získat téměř každý – není třeba dokládání příjmů, není třeba mít zaměstnaneckou smlouvu, stejně jako můžete mít záznam v registru dlužníků.

V případě, že se nacházíte v této situaci, doporučujeme zažádat o půjčku před výplatou. Za zeptání nic nedáte a můžete mít peníze na své náklady už za hodinu.

Bankovní vs. nebankovní půjčky

Dříve poskytovaly půjčky pouze banky, nicméně není tomu tak dávno a na trhu se poměrně rozšířily společnosti, které poskytují nebankovní půjčky. Jsou mezi nimi sice i podvodné firmy, nicméně také solidní, důvěryhodné a transparentní společnosti. Půjčky těchto společností mají své výhody!

Přečtěte si zajímavý článek:  Pojistěte si domácnost a žijte spokojeněji!

Při půjčce v bance potřebujete doložit mnoho informací, jako je výše příjmů, zaměstnanecká smlouva či daňové přiznání, banka také nahlíží do registru dlužníků a rejstříku trestů. V případě, že v nich máte záznam, můžete na půjčku z banky zapomenout. Sice mají bankovní půjčky nižší úroky, než ty nebankovní, nicméně schvalovací proces půjčky v bance trvá i více než týden, takže si na peníze počkáte.

Kdy si vzít půjčku u nebankovní společnosti

V případě, že peníze potřebujete co nejdříve, je vhodným řešením půjčka nebankovní společnosti. V situaci, kdy nepotřebujete vysoké částky (např. na koupi domu či bytu) a postačí Vám menší částky, a jste schopni půjčku splatit během krátké doby – cca během jednoho až dvou měsíců – je to ideální stav. Při nebankovní půjčce většinou není třeba dokládat své příjmy, můžete mít záznam v registru dlužníků, stejně jako v rejstříku trestů. Sjednání takové půjčky pak probíhá klidně online či telefonicky, nemusíte chodit nikam osobně na pobočku. A hlavně – peníze můžete mít v ruce rychle, klidně během jedné jediné hodiny.

Jak výhodná umí být rychlá půjčka bez registru?

Jak výhodná umí být rychlá půjčka bez registru?

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search