Vánoční kuchyně: S teplem domova

Kuchyně na Vánoce se přeměňují na malé království, ve kterých se prohýbají stoly pod bohatou nadílkou chutných jídel a originálních cukrovinek. To by bylo, kdyby se kuchyně nečervenali (a to doslova) od touhy nás udělat šťastných a spokojených i prostřednictvím pěkných dekorací.

Nejkrásnější dny

Jednou za rok máme možnost zažít ztlumeny zemi. S vánočními svátky se nám spojují různé asociace, protože každému z nás evokují něco jiného. Neméně si je umíme užít i jako dospělí. Možnost vnímat Vánoce očima malých dětí nás obohatí o nové zážitky. Kdyby však nebylo šikovných rukou, možná bychom si je tak naplno neužili.

Přečtěte si zajímavý článek:  Vyberte si dětské hřiště už teď a na jaře postavte

Srdce domova

To, jak bude u nás vypadat Štědrý den, máme ve vlastní režii. Perfektní pořádek, rodinná pohoda a příjemná vůně šířící se celým naším příbytkem tvoří základ skvělých chvil. Teplo domova spoluvytváří i kuchyně, kterou můžeme invenčně ozvláštnit. Při výzdobě příbytku nezapomeňme několik dekorací umístit i sem.

Výzdoba místa

Při dnešním trendu obývacích pokojů propojených s kuchyněmi stačí, pokud dekorujeme obývací pokoj vánočním stromečkem a na okenní parapetu položíme vkusné ozdoby. Samostatné kuchyně se nacházejí v poněkud odlišné situaci. Abychom do nich přenesli vánoční atmosféru, pokusíme se je stylově doladit roztomilými drobnostmi.

Milé souvislosti

Nehleďme na konvence a řiďme se raději vlastními pocity. Červená girlanda zavěšená na dřevěné bílé kuchyňské lince nás zavede do světa vánočních pohádek. Rodinka sobů na polici nám naopak připomene, že se máme těšit na pravou zimu. Romantické nálady v nás aktivuje i vánoční červeno-bílý jídelní servis.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak správně vybírat školní batohy vhodné pro děti

I se stromečkem

Kuchyň poskytuje široký prostor pro uplatnění různých nápadů. Od kuchyňského stolu, na němž se kromě misek s různými druhy koláčů nacházejí i schválně zatoulané ozdoby z vánočního stromku až po okno, při výzdobě kterého se fantazii meze skutečně nekladou. Dokonce ani stromek v kuchyni není ničím překvapivým.

Pokud vaši domácnost dozdobit na poslední chvíli, pokochejte se přiloženými obrázky. Všimněte si, jaké množství dekorací se dokáže zatoulat i do malé kuchyně!

Vánoční kuchyně: S teplem domova

Vánoční kuchyně: S teplem domova

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search