Dostaňte se na jaře rychle do kondice. Víme, jak na to

Na jaře se probouzí nejen příroda, ale i naše tělo. Ztuhlé, protože jsme pohybu nedali tolik, co si dopřáváme v teplejších měsících. Také máte pocit, že jste se ještě nezregenerovali, neshodili povánoční kila, máte potíže s pohybem a jste takoví celí rozmrzelí? Vše se dá rychle vyřešit.

Přírodní produkty pro ohebnost

V ohybu nás limitují i některé jevy spojené s křečemi. I kdybyste si chtěli dát pár temp, protáhnout se a tak dále, omezuje vás, že se najednou objeví úporná bolest, kdy se vám smrskne sval. Není nic jednoduššího, než mu dopřát dostatečný přísun hořčíku. Organismus byl několik chladných měsíců v klidovém režimu, tělo je strnulé, leckdy ani té výživě nedáme. Naopak si více dopřáváme, protože si říkáme, že nějaké tukové zásoby nejsou pod vrstvami oblečení vidět, že? Takže jestli začnete sportovat, vsaďte proto na doplňky stravy s hořčíkem. Pomáhají nejen u náhlých křečí, ale jsou skvělé i pro regeneraci po cvičení. Skvělý je Hořčík + B6 od Naturvita, který výhodně zakoupíte online na stránkách Gigalekarna.cz.

Krása a zdraví – doplňky stravy

Nemyslete však jen na fyzickou podporu. Vše začíná v hlavě, takže když nebudete v psychické pohodě, bude se vám i hůře hýbat. Vitamíny a minerály dokážou skvěle nabudit, zkuste například Antistres. Ten obsahuje řadu skvělých složek, jako je kozlík lékařský. Ten zklidňuje při stresu a zkvalitňuje spánek. Vitánie snodárná zase podporuje nabytí duševní rovnováhy po působení stresu, posiluje odolnost ke stresu a usnadňuje i vyrovnávání se s vypjatými situacemi. Pomáhá také v období duševního i fyzického napětí. A rozchodnice růžová zase pomáhá organismu v adaptaci na stresové situace, podporuje správný chod nervového systému, skvěle působí při únavě i bolestech hlavy vyvolané právě stresem. Jak vidíte, s přírodními produkty se lze snadno „nakopnout“ a svižně vyrazit do jara.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search