Oprava klimatizace není horor

Většina moderních automobilů dnes disponuje klimatizací. Bez auto klimatizace si nedokážeme představit cestování hlavně v letních měsících, a právě proto chce funkční klimatizaci opravdu každý. Nejvíce vozidel s klimatizací jezdí tradičně ve velkých městech jako je Praha. Aby klimatizace fungovala správně, nezapáchala, případně nevyžadovala zbytečné náklady na opravy, je důležité o ni pečovat.

Jak správně pečovat?

Základním prvkem údržby klimatizace je servis klimatizace, který by měl nabízet každý kvalitní a dobře vybavený autoservis. Kromě nejčastějšího úkonu, kterým je doplnění chladiva klimatizace je často nutné provést i čištění klimatizace nebo dezinfekci klimatizace.

Přečtěte si zajímavý článek:  Minimalismus v architektuře: 4 důvody, proč byste se na něj měli zaměřit i vy

Autoservis Garant v Praze je specializovaným pracovištěm na opravy a údržby klimatizací. Mimo jiné je i autorizovaným členem Climatic centra. Pokud chcete, aby Vaše klimatizace fungovala správně, proveďte minimálně jednou ročně plnění klimatizace.

Kromě plnění klimatizace je velmi důležitá i dezinfekce klimatizace. Většina klientů dezinfekci požaduje až když začne zapáchat, ale to už bývá poslední stadium, kdy jsou hnilobné procesy v klimatizačním okruhu naplno rozjeté. Proto doporučujeme provést dezinfekci klimatizace každý rok preventivně.

Autoservis Garant zkušenosti

Kromě schopnosti autoservisu provést základní úkony jako je například naplnění nebo doplnění klimatizace, je důležité, jestli se daný autoservis na danou problematiku zaměřuje nebo ji má pouze jako vedlejší činnost. Složitější opravy klimatizace obvykle totiž zvládne spíše odborník než někdo z pneuservisu, kdo umí třeba jen doplnit chladivo do klimatizace.

Přečtěte si zajímavý článek:  JAclean - odborník na značení podlah a výrobních prostor

Nefunguje Vám klimatizace? Nebo pouze se sníženým účinkem? Kontaktujte autoservis Praha – Autoservis Garant v Praze 3, který se zaměřuje mimo jiné na opravy klimatizace. Profesionální automechanici se Vám budou věnovat i bez objednání.

Autoservis i v sobotu

Nemáte čas přes týden? Autoservis Garant má jako jeden z mála servisů v Praze otevřeno i v sobotu. Navíc provozuje nonstop službu odtahové asistence.

Oprava klimatizace není horor

Oprava klimatizace není horor

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search