Rolovací mříže mohou zabezpečit a ochránit i vaši provozovnu

S rozvojem v obchodní sféře a rozšiřováním nabídky obchodů jsou dnes jejich provozovatelé nuceni stále aktivněji vyhledávat možnosti jak své zákazníky zaujmout. U kamenných obchodů je stále nejefektivnější skleněná výloha s vystaveným zbožím. Atraktivní vzhled výloh a dveří obchodů však neláká pouze zákazníky obchodů. Bohužel se také stávají častým terčem zlodějů. Je mnoho způsobů jak svůj majetek ochránit. Bezpečnostní zámek, alarm a další, tato ochrana však nezabrání zničení skel výloh či dveří.

Každý, kdo už se s vykradením a poškozením svého majetku setkal, určitě uzná, že jakákoliv další ochrana majetku a hlavně ta mechanická je dobrý krokem k uchránění jakéhokoliv majetku.

Rolovací mříže jako ochrana majetku

Rolovací mříže jsou skvělou variantou pro kompletní ochranu výloh. Jsou vyrobeny z oceli, a tak jsou vhodné i pro ochranu skladovacích prostor či zabezpečení obchodních prostorů v nákupních centrech. Roletové mříže je možno použít i na garážová vrata a tak lze jednoduše ochránit i soukromý majetek. Ochranu si zaslouží jak výlohy ve zlatnictví tak i prodejny s rychlým občerstvením.

Přečtěte si zajímavý článek:  Minimalismus v architektuře: 4 důvody, proč byste se na něj měli zaměřit i vy

Může se zdát, že mříže můžou kazit estetický dojem dveří či výloh. Také z tohoto důvodu jsou stále mříže rolovací stále vyhledávanější. Díky motoru, kterým jsou ovládány se dají lehce srolovat a tím i skrýt a však bude-li třeba majetek opět chránit, dají se během několika minut opětovně stáhnout a mohou plně chránit váš majetek.

Pro dlouhou životnost vybírejte jen kvalitní materiály

Kvalitní materiál a ruční výroba našich specialistů zaručuje dlouhou životnost a stabilitu mříží. Veškeré mříže jsou vyráběny na míru a tak je možno projednat veškeré technické detaily předem přímo s našimi specialisty. Cenová nabídka mříží se sjednává dle kalkulací a zpracování požadavků klientů. Problémem proto není dodat mříže v jakékoliv velikosti či speciálním tvaru. Nabízený servis k námi dodávaným mřížím je samozřejmostí. Mříže přijede náš specialista namontovat a taktéž vás poučí jak postupovat při řešení jakéhokoliv problému. Pokud dojde k jakékoliv závadě, přijede technik přímo k vám a pokud to bude v jeho možnostech, závadu odstraní na místě.

Přečtěte si zajímavý článek:  Proč zvolit čistírny odpadních vod

Veškeré náhradní díly i součástky pro výrobu máme neustále skladem a tak se dodací lhůta pohybuje okolo 3 týdnů. Při odběru většího počtu se dodací lhůta sjednává individuálně a taktéž i jejich následná montáž a cena.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search