Tělo může zadržovat přebytečnou vodu z mnoha důvodů. Jak na rychlé a efektivní odvodnění?

Velká část populace, a to zejména žen, bojuje se zadržováním přebytečné vody, což jim dělá problémy nejen po estetické, ale i zdravotní stránce. Zavodnění přitom může mít celou řadu důvodů, a to od špatné životosprávy až po různá onemocnění. V každém případě je nutné se přebytečné vody zbavit co nejrychleji a nejefektivněji, což však nemusí být vždy zrovna jednoduché.

Zadržování vody může mít mnoho příčin

Jedním z nejčastějších problémů, se kterými se často potýkají zejména ženy, je zadržování přebytečné vody neboli zavodnění. To může být způsobeno celou řadou příčin, které je někdy pořádně těžké odhalit. Velmi často stojí za zadržováním vody špatný životní styl v podobě nezdravého stravování, nedostatku pohybu a tím způsobenou nadváhou.

Přečtěte si zajímavý článek:  Dostaňte se na jaře rychle do kondice. Víme, jak na to

Jednou z možných příčin jsou však i různá onemocnění, které mohu mít vliv na funkci lymfatického systému – stejně mohou působit i některé léky. Možné je však i to, že vám chybí určité vitamíny a minerály jako je hořčík či draslík. V takovém případě je na místě pokusit se tyto vitamíny tělu dodat, nebo užívat například byliny, které budou mít pozitivní vliv na váš lymfatický systém – některé z nich můžete najít například v přípravku Herba odvodnění.

Organismus lze odvodnit i pomocí doplňků stravy

Během zavodňování organismu je v ohrožení jak krása, tak i zdraví, a proto je namístě jednat co nejdříve. Vhodným řešením jsou doplňky stravy, s jejichž pomocí se můžete zbavit přebytečné vody i během pár dní. Doporučován je například doplněk stravy Herba odvodnění v kapslích od českého výrobce Naturvita – uvnitř naleznete tři účinné byliny, a to kopřivu, jalovec a břízu. Koupit ho podobně jako jiné přírodní produkty můžete na e-shopu Gigalékárna, přičemž pro rychlý účinek stačí, když budete užívat tři kapsle jedenkrát denně.

Tělo může zadržovat přebytečnou vodu z mnoha důvodů. Jak na rychlé a efektivní odvodnění?

Tělo může zadržovat přebytečnou vodu z mnoha důvodů. Jak na rychlé a efektivní odvodnění?

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search