Vyberte si dětské hřiště už teď a na jaře postavte

Mít na zahradě dětské hřiště je pohodlné nejen pro děti, ale především pro rodiče. Nemusíte děti vodit nikam na veřejné hřiště, případně se o ně strachovat, pokud jsou už větší a vyslali byste je tam sami. Budete si klidně vařit či uklízet doma a zároveň je mít pod dohledem.

Dětské hřiště nemusí zabírat půl zahrady. Stačí pořídit jen malou sestavu skluzavky a houpačky, dítě si na ní určitě vyhraje. Postupně ji můžete rozšiřovat.

Podle čeho vybrat dětské hřiště na zahradu?

Měli byste dbát zejména na tři kritéria:

Dostupný prostor

Kolik místa máte na zahradě? Existují opravdu malé sestavy prolézaček, stále jsou ale řešené důmyslně, takže dítěti nabídnou mnoho aktivit. Třeba takový domeček se skluzavkou je skvělý, jestli hledáte prostorově úspornou variantu. Zároveň slouží jako prolézačka, zboku jsou schůdky. Do větších zahrad lze vybrat sestavy ještě s houpačkou nebo dvěma – ideální pro dva sourozence.

Cenové rozpětí

S rozpočtem dvacet tisíc pořídíte určitě větší sestavu než s rozpočtem deset tisíc. Na druhou stranu taková houpačka se dá pořídit za pár stovek. Musíte ji ale mít kam pověsit.

Věk vašich dětí

Pro kojence asi nemá smysl teď pořizovat skluzavku nebo celou sestavu, mnohem lépe poslouží pískoviště, na kterém si bude moct již zanedlouho hrát. Do domečku po schůdkách ještě nějakou dobu nevyleze. Z opačného soudku tu pak máme teenagery. Pro ty bude skvělé, když do hřiště zahrnete nějaké workout prvky.

Proč začít s výběrem již nyní?

Chcete, aby si děti již letos na jaře hrály na zahradě? Začněte s výběrem dětského hřiště už teď. V e-shopu Skluzavky.cz vám umožní vybrat si nyní, zaplatit 50 % ceny a zbytek doplatit na jaře. Hřiště budete mít až do jara uložené u nich, pak si ho jen necháte přivézt a sestavíte na zahradě. Všechno už bude rychlé, starosti s výběrem si odbudete nyní. Z dostupných možností je totiž těžké vybrat tu nejlepší.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search