Jednoduchá půjčka bez doložení příjmu

V dnešním článku se zaměříme na půjčky. Pokud se vám někdy stalo, že jste nevyšli s rodinným rozpočtem, nebo třeba nemohli koupit rozbitý spotřebič, pak právě pro vás budou informace obsažené v dnešním článku. Zaměříme se totiž na půjčky bez doložení příjmu. Ostatně příjem je jeden z faktorů, na který dávají zejména bankovní poskytovatelé půjček asi největší váhu. Podle měsíčního příjmů totiž banka odhadne, zda jste nebo nejste schopni půjčené peníze splácet.

Mnoho lidí ale neví, že banku nezajímají jen a pouze příjmy, ale také výdaje. To znamená, že se vás budou vyptávat na počet vyživovaných osob (zejména dětí) v rodině, ale také zda už nějakou půjčku máte, zda splácíte leasing na auto a podobně. Pokud vám příjmy a výdaje vyjdou tak, že bude banka mít jistotu, že budete na splátky mít bez větších problémů, pak gratulujeme. Většina lidí toto štěstí nemá.

Přečtěte si zajímavý článek:  Investiční zlato – jistota pro vaše finance

I lidé bez zaměstnání ale mohou být schopni splátky finančních prostředků

Právě pro nezaměstnané, nebo klidně i lidi, kteří nechtějí příjmy dokazovat, je půjčka bez doložení příjmu. Tu poskytuje poměrně velké množství nebankovních institucí. Některé z nich můžete znát z reklamy z televizního vysílání. Rozhodně byste se tedy měli zaměřit na větší a tím pádem i známější poskytovatele. Jednou z prověřených půjček bez doložení příjmů je Smart půjčka. Na webu poskytovatele najdete nezávaznou poptávku na půjčku. Stačí jen vyplnit jednoduchý dotazník a počkat na telefonát. Spojí se totiž s vámi profesionální zaměstnanec společnosti, se kterým dořešíte všechny detaily.

Zeptat se můžete naprosto na všechno. Zejména by vás měl zajímat úrok, tedy v podstatě úplata společnosti za to, že vám peníze půjčuje. Zajímat by vás měly také případné poplatky za zprostředkování, ale také za vedení účtu. Některé společnosti je vůbec nemají, takže je opravdu potřeba vybírat dobře.

Money Wallet Inflation Banknotes  - neelam279 / Pixabay

Jednoduchá půjčka bez doložení příjmu

Tento typ půjček má několik výhod

Jak již bylo řečeno, nikdo se vás nebude ptát na váš měsíční příjem. To, že půjčku budete schopni splácet můžete dokázat jiným způsobem. Například výpisem z bankovního účtu. Transakce jsou totiž také vypovídající. Velmi vám pomůže, pokud můžete ručit nějakou nemovitostí. Ostatně zástava nemovitosti je pro banky, ale i nebankovní poskytovatele půjček asi tou nejlepší zárukou. Mají totiž jistotu, že v případě nesplácení mohou prodat danou nemovitost a zaplatit tak váš dluh.

Přečtěte si zajímavý článek:  Pojistěte si domácnost a žijte spokojeněji!

Jak již bylo řečeno, stačí vyplnit formulář online, který vám nezabere více než pár chvil z vašeho času. Nikam nemusíte chodit osobně, vše vyřídíte jednoduše z pohodlí vašeho domova. Jde tedy o další nespornou výhodu. V neposlední řadě musíme podotknout, že nezřídka máte peníze na účtu již druhý den po schválení. Kdo rychle dává, dvakrát dává. Peníze totiž v tíživých situacích potřebujeme pokud možno hned.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search