Nejkvalitnější jogurty pochází z jihu Čech

Jogurt je nedílnou součástí jídelníčku mnohých z nás. Pokrm, který by měl být lahodný a tělu přinést dostatek zdravých látek v podobě vápníku, bílkovin a dalších. Tyto předpoklady však nenaplňují všechny produkty na aktuálním trhu, jež vznikají pochybnými způsoby a jsou do nich přidávány i nepřírodní doplňky.

Pakliže v tomto směru toužíte po odpovídající a léty prověřené kvalitě, zaměřte se na jogurty Argola pocházející z jihu Čech. Tam dochází k jejich tradičnímu zpracování a tvorbě lahodných příchutí.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nedostatek draslíku může vést i k závažnějším zdravotním problémům. Doplnit ho přitom můžete i pomocí běžných potravin

Nakupujte jedině jogurty ve skle

Vsadíte-li na výrobky této značky, vězte, že vznikají z neodstředěného a nehomogenizovaného plnotučného mléka, a to procesem přirozeného zrání. I díky tomu se domůžete dokonalé konzistence a výsledné chuti. Navíc s nízkým obsahem tuku.

Aby bylo dosaženo správného a kvalitního uzrání, jsou používány jogurty ve skle s vysokým obsahem čistých mléčných kultur. Obávat se samozřejmě nemusíte ani chemických konzervantů, protože výroba probíhá na ryze přírodním principu.

Zdravé jogurty pro každý den

Doplňujte pravidelně nutriční hodnoty pro své tělo a užívejte si výrazně kyselejší chuti, než té, kterou přináší klasické nekvalitní jogurty. Dopřejte si typicky mléčné vůně. Tu mohou vylepšit i mnohé jiné přísady. Mezi nimi se vyjímá například borůvka, čoko-oříšek, jahoda, malina-ostružina, meruňka a višeň.

Přečtěte si zajímavý článek:  Objevte přírodní sílu - kratom a jeho výhody

Zdravé jogurty polahodí vaše chuťové buňky

Zamilují si je nejenom dospělí, ale také děti. Obnovte svoji střevní mikroflóru a pomozte funkci trávení. Takový přínos budou mít na váš organismus jogurty, ať už půjde o čistý nebo ochucený výrobek. Preferujte jogurty ve skle, které je nepropustné vůči jakýmkoliv pachům, bakteriím a dalším látkám.

Pochutnejte si na zdravém jogurtu, jež zakoupíte v řetězcích Tesco, Albert, Globus či v podnikové prodejně v Jindřichově Hradci.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search